miroslavbartik.cz

Tvorba a správa WordPress webů

reference

Mám svou práci rád a vždy mě těší, když je s výsledkem mé práce klient spokojený. Dvojnásobnou radost mám, když klient napíše referenci.

Dokončené weby

Fotograf Jiří Juráček je plně spokojen s webem, který jsem mu jako webspecialista vytvořil

Jiří Juráček, fotograf, majitel webu

„Miroslav je profesionál, s kterým je radost spolupracovat. Nejvíce si cením ochoty, upřímného jednání, výborné komunikace a odbornosti. Jako zákazník jsem měl přesný přehled o postupu práce a její časové náročnosti. Prošli jsme každý detail, možnosti a výsledek nakonec předčil má očekávání. Posunul můj web na jinou úroveň a to jak po stránce designu tak jeho funkčnosti. Rozhodně je mým záměrem ve spolupráci pokračovat.“

Reference od malíře Attily

Attila Vencel, umělec, majitel webu

Se službami Mirka jsem velmi spokojený. To, čeho si velmi považuji, je jeho profesionalita, upřímnost a velmi přátelský přístup. Je schopný flexibilně se přizpůsobit mým potřebám a navrhovat nová, inovativní řešení v průběhu realizace mého projektu. Je schopen sledovat mé myšlenkové pochody, vnímat mé potřeby a pohotově reagovat. Při spolupráci s ním mám pocit vzájemné kooperace a naprosté spolehlivosti. Je pro mne skutečným partnerem a budu se těšit na další spolupráci.“

Reference spolupráce na webu pro Ivu Hemskou

Iva Hemská, koučka, majitelka webu

„Odkaz na služby ke mně doputovalo v pravou chvíli. Mé webovky se díky klamné reklamě staly nefunkčními. Míra řešil můj problém okamžitě, žádné odkládání. Zbavil mě noční můry v podobě nefunkčního webu. Nabídnul a vytvořil pro mě stánky nové. Od vytvoření a spuštění stránek uplynulo pouhých 14 dnů.“

Respektuji soukromí svých klientů a lidí, se kterými na projektech spolupracuji. Proto zde nejsou uvedeny všechny realizované spolupráce.

Konzultace

Reference z Facebooku

Veronika Zsigrai

Na začátku byl problém… ???? Spadl mi celý web a přišel odkaz pro obnovení, který měl mít životnost asi jen do rána. ???? Pan Bartík reagoval na mou otázku s prosbou o pomoc. Chvíli jsme si psali, získal potřebné informace a nakonec mi pomohl a problém vyřešil.
Ohledně webu jsem měla milion otázek a málo informací. Po zkušenosti s panem Bartíkem, kdy jsem byla nadšená z jeho lidského přístupu a způsobu komunikace, jsem se rozhodla ho oslovit a využít nabízené služby. Využila jsem konzultace, které mi přinesly potřebné informace. V dalších hodinách jsme se dohodli na úpravě designu. Připomněla jsem si, že každý by měl dělat to, co umí. ???? Přenechala jsem panu Bartíkovi zabezpečení webu na celý rok. Stále na webu pracuji a čekám na chvíli, kdy si řeknu: „Supr, teď mám krásný web a fungující e-shop!“ Vřele Vám doporučuji služby pana Miroslava Bartíka. Už se neděsím podivných mejlů, mám přece webspecialitu, na kterého se mohu kdykoliv obrátit… ???? Děkuji, Švadlenka Veronika Zsigrai

Miluše Jurosková

Měla jsem problém s dlouho neaktualizovaným webem a Miroslav Bartik zareagoval velmi ochotně a rychle uvedl web do funkčního stavu. Navíc mě nasměroval a upozornil na závady, které web mohou ohrožovat. Nabídl řešení, takže jsem moc spokojená a určitě mohu jeho přístup a práci doporučit.

Tomáš Fiurášek

Skvělá spolupráce, ochotný a vstřícný přístup a skvělé rady. Rozhodně doporučuji.

Natalia Kalacova Sultysova

Dokonalá spolupráca, absolútne ústretový prístup, nadštandardne rady. Skratka prístup, ktorý je dnes stále ojedinelý. Za mna maximálna spokojnosť. ❤️ Mirko je perfektný ????

Reference z LinkedIn

Dana Horalíková

Děkuji za profesionální a vstřícný přístup při dofinalizování mého nového webu. Oceňuji hlavně rychlou, přátelskou komunikace a skvělé tipy, co se stránkami dál dělat. Konzultace po skypu i emailu byly vždy jasné, což pro mě po předchozích zkušenostech s jiným adminem byla neskutečná změna:) Jsem ráda, že vím, na koho se v budoucnu mohu obrátit a spolehnout.

Pavlína Olšáková

Absolvovala jsem několik konzultací ke tvorbě webů, zabezpečení a zálohování webů. Pan Bartik je profesionál a odborník na svém místě. Cením si jeho velkého přesahu i do dalších oborů, které s tvorbou webů souvisí. Pokud potřebujete někoho vstřícného a ochotného poradit cokoliv kolem Wordpresu, pak je pan Bartik sázka na jistotu.

David Pokorný

Mirka jsem poprosil o pomoc s technickou části WordPress webu. Jeho znalosti jsou fenomenální. Je schopen doporučit ideální technickou cestu specificky pro každý projekt. Komunikace probíhala skvěle, nikdy nebyl problém naskočit na telefonát či online meeting. Můžu Mirka doporučit komukoli, kdo má WordPress web a potřebuje expertní znalosti.
Díky za pomoc!