miroslavbartik.cz

Tvorba a správa WordPress webů

Mé služby

Design / Re-design webu je stejně důležitý, jako správa webu po spuštění. Protože úspěšnost webu se neměří pouze dokončenými objednávkami,ale i stabilitou chodu webu.

Jednotlivé služby

Design / Re-design WordPress webu

Design webu pro zkvalitnění vaší on-line nabídky a oslovení většího počtu klientů

Potřebujete navrhnout jednostránkový web, osobní prezentaci služeb nebo středně velký e-shop na redkačním systému WordPress? Potřebujete zmodernizovat web po funkční nebo designové stránce? Napište mi.

Desing/Re-design webu patří mezi mé služby

850 Kč / h

Minimální účtovaný čas je 30 minut.

Konzultace k webu

Děláte si web sami a potřebujete konzultaci? Poradím vám

S pomocí komunikačních nástrojů a sdílení obrazovky zjistíme, jaké nejlepší řešení pro vás projekt zvolit. Řeknete mi, jak nad webem přemýšlíte a čeho chcete dosáhnout a já vám podle svých zkušeností navrhnu řešení. A pokud zjistíme, že řešení neznám, konzultaci ukončíme a nebudete muset nic platit.

Mezi mé služby patří také konzultace

950 Kč / h

Minimální účtovaný čas je 30 minut.

Balíčky služeb

Nový WordPress web

Splňte si sen o webu, který vám pomáhá a technicky funguje

Zajistím vám kompletní realizaci webu na redakčním systému WordPress. Začnu instalací a skončím zkompletovaným webem dle vašich požadavků na obsah, funkce a vzhled. Už žádná poloviční řešení.

Servis WordPress webu

Dopřejte svým stránkám technické lázně a hoďte starosti s webem za hlavu

Zajistím vám veškeré aktualizace (WordPress jádro, šablona a pluginy), zabezpečím jej proti útokům hackerů a bud váš web hýčkat pravidelnými zálohami. Stanu se vaší pojistkou proti krachu vaší prezentace..

Jak spolupráce probíhá?

Úvodní konzultace

Chci se stát vaším partnerem v podnikání. Seznámíme se navzájem a s vaším projektem. Ujasníme si způsob spolupráce a odpovíme si na otázky Co, Kdo a Proč.

$

Podklady

Po vyjasnění cílů a způsobu spolupráce mi dodáte potřebné podklady a pustíme se do praktické části tvorby, kdy již uvidíte první výsledky.

N

Spuštění a servis

V poslední fázi hotový web spustíme a domluvíme se na kontrole jednotlivých funkcí a obsahu a nastavíme si společně pravidelnou údržbu vašeho webu.